Király Viktornak el kellett hagynia a Megasztár 4 első helyével járó álomlakást, már kinézett magának egy új ingatlant, de még nem vette meg.

Király Viktor
Korábban azt tervezte, hogy a 75 négyzetméteres luxuslakástól egy szerényebb, de saját tulajdonban lévő otthonba költözik, most átmenetileg albérletben lakik.
"Már megtaláltam azt a lakást, amelyet szívesen megvennék, a tárgyalások folyamatban vannak, de még a lakás sem készült el teljesen. Átmenetileg megoldást kellett találnom, így most körülbelül májusig egy XII. kerületi bérelt lakásban lakom a testvéremmel." - mondta az énekes.
Tovább a teljes cikkre...
Friss: Ciki! Szokatlan dolog történt a hatoslottó sorsoláson + nyerőszámok
Korábban: Megbüntették a TV2-t! Stadler, Tasnádi és Zalatnay verte ki a biztosítékot az ORTT-nél
Hihetetlen fordulat az albérletpiacon, olyan történik az árakkal, amire sokan nem voltak felkészülve
Budapesten az elmúlt hat hónapból négyben csökkentek a bérleti díjak havi összevetésben.
-
A fehérjeárak elszálltak, mégis rekordot döntött a BioTechUSA: ezek váltak a vásárlók kedvenc termékeivé
Lévai Bálintot, a cég tulajdonosát kérdeztük.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







