Másfél év után pótlóbuszok helyett mától ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között.
A MÁV megerősítette a Telex értesüléseit, miszerint mostantól csak különösen indokolt esetekben és külön engedéllyel vehetnek fel embereket üres, betöltetlen pozíciókra.
A szervezet megerősítette, hogy a hatékony létszámgazdálkodás érdekében az üres pozíciók betöltése egyedi engedélyeztetési eljáráshoz kötött. A MÁV kiemelte, hogy nincs általános létszámstop, és a MÁV-VOLÁN-csoport leányvállalatainál továbbra is zajlik a munkakörök betöltése a közszolgáltató folyamatos működésének biztosítása érdekében.
A Telex birtokába jutott belső levél alapján a korlátozás valamennyi betöltetlen pozícióra vonatkozik, és legalább július 31-ig tart.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







