A meleg nyári napokon kevés dolog osztja meg úgy az irodai dolgozókat, mint a légkondicionáló.
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem lett az ország legjobb egyeteme az oktatói is a hallgatói kiválóság alapján a HVG felsőoktatási rangsora szerint.
Az oktatói és a hallgatói kiválóság alapján összeállított rangsort az Eötvös Loránd Tudományegyetem vezeti, amely egyben az oktatói kiválóság tekintetében is első. A második helyet a Szegedi Tudományegyetem, a harmadikat a Debreceni Egyetem érte el. Holtversenyben negyedik a Budapesti Műszaki Egyetem és a Semmelweis Egyetem.
A karok rangsorának tekintetében szintén az ELTE vezet, a Bölcsészettudományi Kar lett ugyanis az első. A második szintén az ELTE egyik kara, a Természettudományi, harmadik a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
-
Vásárlás közben is tehetsz egy jó ügyért – ma kezdődik az Adni Öröm! tanszergyűjtő akció (x)
Az iskolakezdés sokunk számára az új füzetek illatát és a frissen megtöltött tolltartót idézi fel. Vannak azonban családok, ahol ez az időszak inkább a számolgatásról és a lemondásokról szól.






