7 °C Budapest

A magyar celeb és a devizahitelek: újrakezdi?

2010. október 14. 04:42

A Mónika show egykori műsorvezetőjét kivették a Reggeliből, ezzel többet nem tűnik fel az RTL Klubnál. Kilenc év után idén szűnt meg az Erdélyi Mónika nevét viselő kibeszélő show, a műsorvezető most várhatóan felhagy a tévézéssel is. Kevesen tudják, hogy a kereskedelmi tévék indulása előtt Erdélyi Mónika banki hitelelemzőként dolgozott.

Banki karrierjének befejezése után Erdélyi Mónika 1997-ben elvégezte Lőrincz Gabriella televíziós tanfolyamát. 1998-ben került a Budapest Televízióhoz, majd 1999-ben már a TV2 hírszerkesztőjeként dolgozott. 2001 és 2010 között a Mónika-show házigazdája volt.


Ha Erdélyi Mónika úgy döntene, visszatérne dolgozni a bankok világába, valószínűleg messze nem keresne olyan jól, mint a televíziónál. A Pénzcentrum.hu információi szerint ugyanis havi bruttó fizetése nagyjából 250-300 ezer forint körül lenne. Helyzetét nehezítené az is, hogy bő tíz évet kihagyott eredeti szakmájában.

A hitelügyintézők legfontosabb feladatai közé tartozik a hiteldokumentációk ellenőrzése, a jövedelemvizsgálat, a hitelbiztosítékok minősítése, illetve a hitelezési döntéshozatal előkészítése.

HR BLOGGER
hrdoktor  |  2025.12.03 14:08
Az év végi időszak gyakran jár a szokásosnál nagyobb munkahelyi terheléssel. Ha azonban sikerül jól...
legacykft  |  2025.11.25 17:46
Vajon miért érezzük azt olyan gyakran, hogy két külön világ között próbálunk lavírozni? Hogy a munka...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
laskainelli  |  2025.11.13 08:15
Sokan élik meg azt a frusztráló érzést, hogy a párkapcsolatuk mintha egyhelyben toporogna. Nincs nag...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 6. szombat
Miklós
49. hét
December 6.
Mikulás
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?