A korlátlan használatra adott céges autó rendkívül vonzó juttatásnak számít hazánkban, akár 50-80 ezer forinttal is növeli a havi fizetést. A felső vezetők általában luxuskategóriájú autót használnak, a munkahelyen betöltött pozíció általában meghatározza a szolgálati autó kategóriáját. Kivételt képeznek a bankok, ahol a pénzintézet nagyságát szemlélteti, hogy a középvezetők is felső kategóriás autókkal járnak - írja a Napi Gazdaság.
A céges hierarchiában betöltött pozíció mellett más szempontok szerint is autóhoz juthatunk. Vannak beosztások, amelyek betöltéséhez elengedhetetlen a céges kocsik használata, ilyenek az értékesítők, a területi képviselők, a szállítmányozók, vagy azok, akiknek a munkába járása egyéb módon nem biztosítható.
A felső vezetők autóira átlagosan 11 milliót költenek a vállalatok, középvezető körülbelül 6 milliós, a többi érintett dolgozó 4 milliós autót kap a statisztikák szerint. A dolgozók negyede választhatja meg a jármű típusát, a többieknek a munkáltató határozza meg, hogy milyen autót vásárol.
A Brancs a hazai piacon egyedi koncepciójával és célközönségével gyakorlatilag indulása óta aktív résztvevője a startup világnak.
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
-
Menedzserek a társadalomért - Fókuszban a Jövő! konferencia (x)
MENEDZSERSZÖVETSÉG - HATÉKONY VÁLLALATVEZETÉS a sikeres jövőért!
- Csökken sok magyar nagyváros lakossága, Budapesté is – adatok
- Karácsony Gergely bejelentést tett a jövőjéről
- "Inspiráló vita alakult ki" - Petőfi Zenei Tanácsot hívtak életre
- Amerikai harci helikoptereket kap Szlovákia az Ukrajnának adott MiG-ekért cserébe
- Labdarúgás - Hiába tisztult a kép a nagy-magyarországos molinók ügyében
- Volánbuszon bliccelni? Drágább mulatság lesz a "mulasztás"
Fenntartható élelmiszergyártás – Ez a jövő befektetése?
MISKOLC - Pörgessük fel együtt a hazai KKV szektort!
DEBRECEN - Pörgessük fel együtt a hazai KKV szektort!


