20 °C Budapest

Nem lesz végső határideje a kilakoltatási moratóriumnak

2014. május 12. 09:31

Nem lesz végső időpontja a kilakoltatási moratórium meghosszabbításának, amely az új parlamenti ciklus első elfogadott jogszabálya lesz - írja a Világgazdaság.

A devizahitelesek megsegítését szolgáló kilakoltatási moratóriumnak nem lesz végső időpontja, egészen addig tart majd, amíg a devizahitelesek helyzetét rendező jogszabály megszületik. A devizaadósok ügyének megoldása nemcsak a hitelesek, hanem így a bankok érdekévé is válik.

Kattints! Devizahitelesek: itt az Európai Bíróság fontos ítélete

A Kúria döntése után születhet meg a devizahitelesek megmentésének terve. Négy kérdésben az Európai Bíróság a döntés jogát a Legfelsőbb Bíróság kezébe adta április végén.

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. június 3. 13:41
Két éven belül ez már a harmadik főszerkesztőváltás a NER-es propagandaoldal élén. Ráadásul a lap ór...
Bankmonitor  |  2026. június 3. 13:17
Egy vállalkozás működésében a legtöbb figyelem általában a növekedésre, az ügyfelekre és a pénzügyi...
Holdblog  |  2026. június 2. 13:26
A vasút valódi teljesítményét nem a sínek kilométerei, hanem az utasforgalom mutatja meg. Ebben a ve...
Kasza Elliott-tal  |  2026. május 31. 18:36
Osztalékot vágott az egyik cégem, és bár számítottam rá, mégis szarul esett. Valamint, és most ennek...
NAPTÁR
Tovább
2026. június 3. szerda
Klotild
23. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?