Egyre-másra jelennek meg a jegybanki alapkamathoz vagy a budapesti bankközi kamatlábhoz (Bubor) alkalmazkodó jelzáloghitel-konstrukciók a hazai hitelintézetek termékpalettáján - írta a Világgazdaság.
Mind a jegybanki alapkamat, mind a bankközi kamatláb drasztikus csökkenésen ment keresztül az utóbbi 12 hónapban, s ha valamilyen drámai fordulat nem történik, várhatóan tovább csökkennek a jövőben is, így csökkenhet mind a bankok, mind a jelzáloghiteles ügyfelek terhe, ami vonzóvá teheti ezeket a termékeket.
Ezen felül a potenciális hitelfelvevők nagy részének komoly gondjai támadtak az elmúlt években domináns devizaalapú hitelek kamataival. A megjelent ajánlatok kecsegtetőek, hiszen már minden bank kínál tíz százalék környéki kamat mellett forint alapú lakáshitelt.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
-
75 kupon, akár 50% kedvezmény - így spórolhatsz a tavaszi bevásárláson a SPAR-ral (x)
Új akcióval köszönti a tavaszt a SPAR országszerte.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







