Friedrich Merz német kancellár kétnapos közel-keleti körútján Szaúd-Arábiát, Katart és az Egyesült Arab Emírségeket kereste fel jelentős üzleti delegáció kíséretében.
Magyar diadal született a június 8. és 11. között megrendezett brühli CAI fogathajtó versenyen. A hétszeres magyar világbajnok, Hölle Martin kettesfogathajtó mindent vitt a június 8-11 között megrendezett bühli versenyen. Hölle Martin 3*-os kettesfogat, valamint Kun Andrea 3*-os egyesfogat kategóriában képviselték hazánkat.
Hölle Martin Eppie, Juventus és Kings Gambit nevű lovaival toronymagasan nyerte a kettesfogatok kategóriáját. Martin minden versenyszámot megnyerve, majdnem 15 hibapont előnnyel végzett az első helyen az egyébként nagyon erős mezőnyben, ahol a holland, a német, az osztrák és a svájci világbajnokságra készülő hajtók is jelen voltak.
A világbajnoki címvédő Hölle Martin legközelebbi versenye Haras du Pin-ben lesz július elején, ahol szeptemberben a Kettesfogathajtó Világbajnokságot is rendezik.
Kun Andrea a 3*-os egyesfogat kategóriában Firminus nevű lovával versenyzett, az összetett versenyben a 24. helyet szerezte meg a népes mezőnyben.
Címlapkép: Hölle Martin
-
Elfogyott a munkaerő? Ilyen szakembereket keresnek most leginkább a cégek
Hiába a versenyképes bér, egyre több pozícióra egyszerűen nincs jelentkező.
-
Negyedik éve piacvezető a Toyota Magyarországon (x)
A Toyota 2025-ben is megőrizte piacvezető helyét Magyarországon.
-
Taxizás stresszmentesen? Mutatjuk a leghasznosabb funkciókat! (x)
Kényelem és biztonság minden út során: fedezd fel a Bolt beépített biztonsági funkcióit!
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







