Az "ÉBRESZTŐ KOMÁROM!" civil csoport számolt be arról, hogy a komáromi ipari park területén található esővízgyűjtő tóban - melyből vizet eresztenek a Dunába - több...
Két 16 éves diáklány verekedett össze Debrecen belvárosában, egyikük a vita hevében kést rántott elő. A lányok féltékenységből estek egymásnak, az áldozat életveszélyesen megsebesült, írja a police.hu.
Debrecenben a Sinai Miklós utcában verekedett össze két fiatalkorú 2023. január 25-én 15 óra körül. Az egyik lány egy kést is elővett, amivel megszúrta iskolatársát, aki életveszélyes sérülést szenvedett.
A verekedés miatt értesített debreceni rendőrök a helyszínen elfogták a késsel támadó lányt. A rendelkezésre álló adatok alapján a lányok konfliktusa mögött egy fiú miatti féltékenység állt. A 16 éves fiatal ellen életveszélyt okozó testi sértés bűntett miatt indult büntetőeljárás.
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 24. 10:18

Pénzcentrum | 2026. június 24. 10:10

Agrárszektor | 2026. június 24. 08:56




