Pénteken 21:15-kor áll kamerák elé a miniszterelnök.

2673 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 202-en vannak lélegeztetőgépen. Jelenleg 6 millió 325 ezer a beoltott, 15 526 az új fertőzött és elhunyt 71 beteg.
15 526 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 1 385 500 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 71 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 40 757 főre emelkedett.
A kormányzati portál szerint a gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 1 186 319 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 158 424 főre emelkedett. 2673 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 202-en vannak lélegeztetőgépen. A beoltottak száma 6 325 143 fő, közülük 6 069 677 fő már a második, 3 437 335 fő pedig már a megerősítő harmadik oltását is felvette.

Elfeledkeztünk ezekről a fertőzésekről a koronavírus árnyékában: most újult erővel térhetnek vissza?
Mutatjuk a légúti fertőzések megelőzésének három alappillérét.
A pandémia alatt megugrott a szobanövények, és kertészeti eszközök iránti kereslet, 2020-ban a szobanövények tekintetében 8%-os emelkedést észleltek a piaci szereplők.
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
-
Szakképzett és megbízható mester csak néhány kattintásnyira Öntől! (x)
Otthonfelújítást tervez? Felejtse el a stresszt! Küldjön keresletet és válasszon a több mint 5.000 különböző építőipari vállalkozó közül.
- Megvan az új szlovén kormányfő
- Rengeteg dolguk akadt a tűzoltóknak a vihar miatt
- Hoki-vb: fordulat állhat be a magyar-szlovén pályázat ügyében
- Szószegéssel vádolja Németországot a lengyel államfő
- ÉLŐ: AS Roma–Feyenoord a Konferencia-liga döntőjében
- Megegyeztek a fegyverszállítások ügyében a NATO-tagok
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


