Az NNGYK közlése szerint a szennyvízminták alapján a koronavírus-fertőzések számának növekedése nem várható.
Hamis védettségi igazolásokkal kapcsolatban a rendőrség országosan 19 bűnügyet regisztrált. Ezek közül 17 ügyben folyamatban van a büntetőeljárás, kettőt pedig vádemelési javaslattal továbbítottak az ügyészségre.
A 19 büntetőeljárás közül 8 közokirat-hamisítás, 9 vesztegetés, 1 zsarolás, míg 1 védettségi igazolással való visszaélés miatt indult. A Budapesti Rendőr-főkapitányságon ezek közül 5 büntetőeljárás van folyamatban vesztegetés miatt – írta meg az Országos Rendőr-főkapitányság a Blikknek.
Mint hogy arról korábban arról több lap is beszámolt, egy négytagú család kórházba került súlyos koronavírus okozta tünetekkel, az édesapa életét nem tudták megmenteni, az édesanya azóta is válságos állapotban van. A kórház dolgozóinak lett gyanús a védettségi igazolványuk, melyről kiderült, hogy hamis volt. Ezzel a konkrét esettel kapcsolatban a BRFK-hoz nem érkezett feljelentés, így eljárás nem indult.
-
Vállalat-finanszírozás fedezettel: hogyan javítja a kondíciókat a Start Garancia kezessége?
Limbach Attilát, a Start Garancia Zrt. vezérigazgatóját arról kérdeztük,hogy miért érdemes ma egy vállalatnak kezességet kérnie és minek kell ehhez megfelelnie?
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







