Az egészségügyi szolgáltatók a folyamatos egészségügyi ellátást július 1-én az ügyeleti rend szerint biztosítják.
Jön a béremelés: tízezrekkel kapnak többet a magyar orvosok
Szeptembertől kapnak magasabb béreket az egészségügyi dolgozók, az emelés több lépcsőben valósul meg - írja a Népszabadság.
Szeptember elsejétől már megemelt bérre számíthatnak az egészségügyi dolgozók:- A szakdolgozók 25 százalékkal (10-30 ezer forinttal),
- Az orvosok pedig 107 ezerrel kapnak többet.
A beérfejlesztés több szinten valósul meg: az ápolók két év alatt 50 százalékos, az orvosok pedig újabb 100 ezer forintos emelést kapnak.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
05:44
NAPTÁR
Tovább
2026. június 24. szerda
Iván
26. hét
Egészség legolvasottabb
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 24. 06:32

Pénzcentrum | 2026. június 24. 05:44

Agrárszektor | 2026. június 23. 20:29




