Több itthoni utasbiztosító módosított a légijáratok késedelmével, illetve az orvosi segítségnyújtásokkal kapcsolatos egyes korábbi szerződési feltételein.
Október óta 104 ember fagyott halálra agyarországon, az elmúlt két hétben 15-en hunytak el a hideg miatt. A Magyar Szociális Fórum szerint a legtöbben nem az utcán, hanem saját, fűtetlen otthonukban fagytak meg.
Tavaly október óta már 104 ember fagyott halálra Magyarországon - írja a 24.hu a Magyar Szociális Fórum adatai alapján. Kiderült, hogy az elmúlt két hétben 15-en hunytak el a hidegben.
Az extrém hideg miatt jelenleg is érvényben van a vörös kód, ígyenkor a hajléktalanokat a nem nekik fenntartott bentlakásos szociális intézményeknek is fogadniuk kell,
A Magyar Szociális Fórum közölte, hogy a rendszerváltás óta már csaknem 9 ezer ember fagyott halálra Magyarországon. Hétfőn értük gyújtanak gyertyát és rájuk emlékeznek a Szent István bazilikánál 18 órakor. Két éve, a Kossuth-téri gyertyagyújtásnál a Magyar Szociális Fórum alapítója, Simó Endre arról beszélt, hogy a fagyhalottak megtöltenék a teret, ha élnének, ha emberszámba vették volna őket.
-
Három bankot is felvásárolt, most már a tőzsdére lépne a magyar közösségi bank
A Pénzcentrum Fáy Zsoltot, a MagNetbank elnökét az elmúlt évek akvizícióiról, a növekedési tervekről, közösségi bankolásról, de a permakultúrális gazdálkodásról is kérdezte.
-
4000 műtétre készülnek: nagy dobás ez a magyar magánkórháztól
A Dr. Rose Magánkórház a meglévő fekvőbetegosztályt 1500 négyzetméterrel, 2 műtővel és 22 betegszobával növelte.
-
Mától újra rendelhető a Lidl és a Tisza cipő egyedi sneakere - Sietni kell, csak 1 hétig elérhető
Az előrendelés most is kizárólag a Lidl Plus alkalmazás Click&Pick funkcióján keresztül lesz elérhető.








