A sofőr vita nélkül elismerte, hogy ittas - és ezt alá is támasztotta, mikor kiszállt a kocsijából.

Az ország több pontján kavarja a homokot és a port a viharos szél, ami csökkenti a látótávolságot - írta honlapján kedden az Útinform. Az M3-as autópályán a 64-es kilométernél, a horti és az ecsédi pihenő között a viharos széllökések miatti porátfúvás jelentősen csökkenti a látótávolságot. A 86-os főúton Jánossomorja térségében, a 171-es kilométer közelében a viharos erejű szél hordja, kavarja a port és a homokot, a látótávolság itt is jelentősen csökkent - közölték.
Az M7-es autópályán, a Kőröshegyi völgyhídon 70 kilométeres sebességkorlátozást vezettek be a kamionoknak az erős-viharos széllökések miatt - tették hozzá. A Dunántúl nagy részén és a Duna-Tisza közén erős széllökésekre kell számítani - figyelmeztetett az utinform.hu.

Új kínai autómárka jelent meg Magyarországon: indul az offenzíva, három modellel tarolnának a piacon
Az XPENG kínai elektromosautó-gyártó hivatalosan is belépett a magyar piacra. Az értékesítés ősszel indul, elsőként a P7, a G6 és a G9 modellekkel.

-
AI és a magyar munkaerőpiac: kit hoz előnybe, és kit sodor partvonalra?
Sólyom Balázst, a Trendency Zrt. adatüzletágának vezetőjét kérdeztük.
-
Most kiderül, hogy mennyire AI-ready a hazai kkv szektor – Töltsd ki a kérdőívet!
A kérdőív kitöltése 5 perc.
-
Készpénz helyett digitális: így fizet ma Magyarország - videó
2024-ben az elektronikus tranzakciók száma pedig meghaladta a 2,5 milliárdot.


