9 °C Budapest

Most rohanj a Lidlbe! Alapélelmiszer lett 20 százalékkal olcsóbb

2018. június 11. 11:00

Idén már másodszor csökkenti jelentős, ezúttal 6 és 20 százalék közötti mértékben a tojás fogyasztói árát a Lidl Magyarország.

A februári 12-17 százalékos árcsökkentést követően a mai naptól a 10 darabos M-es tojás 399 forintért kapható a Lidl áruházakban, míg a 18 darabos M-es tojásért mindössze 699 forintot kell fizetniük a vásárlóknak. Legnagyobb mértékben - 20 százalékkal - a 30 darabos M-es kiszerelés fogyasztói ára mérséklődött 999 forintra, míg a 10 darabos L-es tojás 449 forintért vásárolható meg - írja közleményében a Lidl.

Kíváncsi vagy a Tesco, az Aldi, a Spar, a Lidl és több más áruház akciós termékeire? Akkor kattints ide, a Pénzcentrumon ugyanis megtaláod több cég akciós katalógusát is.

Tőzsér Judit, a vállalat kommunikációs vezetője az árcsökkenés kapcsán elmondta, hogy a Lidl csak hazai tojást értékesít boltjaiban.

 

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 26. csütörtök
Edina
9. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. február 26. 10:30
RETAIL DAY 2026
Mi a túlélés – és a profit – valódi titka? A legkisebb webshopoktól az üzletláncokig mindenki választ kap.
Kihagyom