Évekig tartó politikai viták és akadályok után zöld utat kapott a siófoki keleti városrészbe tervezett új Lidl áruház.
Többek között a Lidl és a H&M nevével is visszaélnek az adathalászok: néhány kérdésért cserébe 70 ezer forintos ajándékutalványt adnak. Ne dőlj be a trükknek!
Adathalászok próbálják megszerezni a gyanútlan fogyasztók adatait, a Lidl nevében 70 ezer forintos utalványt kínálnak, néhány válaszért cserébe. A Lidl több megkeresést is kapott a múlt héten, facebook oldalán figyelmeztette a vásárlókat.
A H&M nevével is visszaéltek, az adathalászok itt is 70 ezer forintos ajándékutalványt "ajánlanak fel". Természetesen ez is kamu, senki se dőljön be nekik! Az üzletláncok bármilyen akciót is hirdetnek, azt általában a saját, hivatalos facebook oldalukon teszik.
-
Nem az AI veszi el a munkánkat (x)
Viszont az fogja eldönteni, ki marad talpon
-
Három és fél évtized fejlődés: így lett megkerülhetetlen szereplő a SPAR (x)
Idén 35 éves a SPAR Magyarország - három és fél évtized alatt a vállalat az ország egyik legnagyobb élelmiszer-kereskedelmi szereplőjévé vált.
-
Itt akadnak el a kisvállalkozások – mi segíthet a továbblépésben? (x)
Sok vállalkozás nem az indulásnál, hanem a növekedés során akad el. A Visa She’s Next program mentorai mondják el, mi áll a háttérben és mi hozhat fordulatot.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








