Másodpercenként 1 gigabit mennyiségű adatot sikerült továbbítania a UPC Magyarországnak a jelenleg is használt lakossági kábelhálózaton - közölte a társaság csütörtökön.
A UPC közlése szerint a másodpercenkénti 1 gigabites adatátvitel a tízszerese annak, amit a jelenlegi leggyorsabb lakossági szolgáltatás lehetővé tesz. A konkurens vezetékes ADSL hálózatokon elérhető legmagasabb sávszélességet pedig mintegy 40-szeresen múlja felül. Ezzel a sebességgel a UPC bemutatóján három egész estés mozifilm átvitele összesen csupán 80 másodpercig tartott.
A társaság szerint csak a piaci körülményektől függ, mikor használhatnak majd a kábeles előfizetők a jelenlegi maximumnál akár tízszer gyorsabb internetkapcsolatot.

Feltárult az igazság: ítéletet mondott a magyar csapvízről Müller Cecília, sokaknak nem fog tetszeni
A vezetékes ivóvíz kiváló Magyarországon, folyamatos a víz minőségének mérése, ellenőrzése - adta hírül Müller Cecília.
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
Sokan alábecsülik, mennyire lényeges alaposan átgondolni, milyen vállalkozási és azzal együtt adózási formát válasszanak induló cégük számára.
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


