16 °C Budapest
Untitled red passenger train arrival at railway train station. Platform track front view. Public transport.

Érik a hétvégi káosz a MÁV-nál? Több helyen is pótlóbuszok járnak, ne rutinból közlekedj

MTI
2023. március 31. 16:55

Felsővezeték-karbantartást végeznek Rákosrendező állomáson hétfőig az éjszakai órákban. ezért több vonalon is pótlóbuszok járnak.

Rákosrendező állomáson hétfőig az éjszakai órákban felsővezeték-karbantartást végeznek, ezért változik a menetrend, és a fővárosi szakaszon több vonat helyett pótlóbuszokat indítanak - közölte honlapján a vasúttársaság pénteken.

A Mávinform azt írta, hogy a változások érintik az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vonalon utazókat, akiket a Nyugati pályaudvarnál a buszvégállomásról, a 26-os busz megállójából induló pótlóbuszok szállítanak Angyalföld, illetve Rákospalota-Újpest felé.

Változás lesz a menetrendben péntek és vasárnap között a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon is. A Herceghalom és Mosonmagyaróvár, valamint Szárliget és Tatabánya között végzett pályakarbantartás miatt egyes vonatok módosított menetrend szerint közlekednek.

Részletes tájékoztatás a Mávinform honlapján található.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. május 12. kedd
Pongrác
20. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?
Segíts formálni a Pénzcentrum jövőjét!
Mondd el, mit gondolsz: töltsd ki a kérdőívet!
Kihagyom