Szokatlanul korai és rendkívül intenzív hőhullám sújtja az Egyesült Államok délnyugati részét.
Pénteken dél, délnyugat felől észak, északkelet felé haladva még átvonul egy csapadékzóna az ország fölött, estétől egyre többfelé elered az eső, általában véve 5-15 mm csapadék eshet, de nyugaton és északon ennél több is hullhat - írja az Időkép.hu.
Bár szombat hajnalra az elmúlt napokéhoz képest jobban lehűl a levegő, de azért komoly fagy nem várható, napközben pedig több órára kisüt a nap. Vasárnap a melegfront hatására kezdetben több helyen valószínű eső, északkeleten a magasabban fekvő helyeken, ahol még hidegebb a levegő, havas eső néhol esetleg hó is lehet. Délután azonban már napsütésre is számíthatunk, főként a Dunántúlon. Változékony időben lesz részünk - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.
KATTINTS! Friss időjárás hírek aloldalunkon
Szombaton napközben a változóan felhős ég mellett hosszabb-rövidebb időre kisüt a nap, estefelé növekszik meg északnyugat felől erősen a felhőzet, és este az északi területeken már eső is lehet. Az északnyugati szél néhol megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és +4, a legmagasabb nappali hőmérséklet 6 és 10 fok között alakul.
Vasárnap reggel borult lesz az ég, majd vékonyodik, csökken a felhőzet, délután a Dunántúlon már kisüt a nap. Eleinte többfelé várható eső, az Északi-középhegység magasabban fekvő részein kezdetben havas eső, hó is lehet. Délután már csak az ország északkeleti harmadán eshet. A délnyugati szél élénk, helyenként erős lesz. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 0 és +5 fok között várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 9 és 14 fok között alakul, legfeljebb északkeleten lehet egy-két fokkal hűvösebb.
-
AI vagy Excel? Most megmutatjuk, hol tart a céged a digitális versenyben
Töltsd ki a kérdőívet – csak 5 perc!
-
A fehérjeárak elszálltak, mégis rekordot döntött a BioTechUSA: ezek váltak a vásárlók kedvenc termékeivé
Lévai Bálintot, a cég tulajdonosát kérdeztük.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







