Változik a MÁV-START Zrt. érvényben lévő díjszabása, megszűnik az 55 évüket betöltöttek 20 százalékos, életkorhoz kötött kedvezménye.
Július elsejétől a 20 százalékkal csökkentett, üzletpolitikai kedvezményű jegy már nem váltható - tájékoztat a MÁV-Start Zrt. csütörtöki közleménye.
Az eddig elővételben megváltott, kedvezményes menetjegyek az érvénytartamon belüli utazásra még felhasználhatók, míg az érvénytartam megjelölése nélkül megvásárolt, kedvezményes árú menetjegyek a pénztárakban kezelési költség nélkül visszaválthatók vagy a vonaton pótdíj felszámítása nélkül teljesárú menetjegyre kiegészíthetők.
-
A fizikai üzletek nem tűnnek el, csak átalakulnak: ők nyerték a Visa Boltok Boltja versenyét
Az online kereskedelem térnyerése nem szorította ki a fizikai boltokat, hanem új pályára állította őket.
-
Hajlítható mobil 200 ezerért, erős gaming készülékek – Így tör előre a nubiát is gyártó ZTE a magyar mobilpiacon
A megfizethető innováció a kulcs a ZTE szerint.
-
75 kupon, akár 50% kedvezmény - így spórolhatsz a tavaszi bevásárláson a SPAR-ral (x)
Új akcióval köszönti a tavaszt a SPAR országszerte.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







