Megvolt a vasárnapi sorsolás is a Hatoslottón, ahol 600 millió forintért szállhattak harcba a játékosok. Lássuk, elvitte-e valaki a főnyereményt?
Így járhatsz mostantól féláron a budapesti fürdőkbe: egyszerű a trükk, mindenkinél működik
BudapestGO közösségi bérlettel rendelkező, Budapesten élő vagy tanuló diákok jelentős kedvezménnyel válthatnak fürdőbelépőt 2025. április 1-jétől a budapesti fürdőkbe. A Budapesti Közlekedési Központ és a Budapesti Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. közös fejlesztése eredményeként a kedvezmények online vásárlás esetén vehetők igénybe. Az 50 százalékos diákkedvezmény a főváros történelmi fürdőibe havi egyszer, a többi fürdőnkbe heti egy alkalommal vehető igénybe.
Budapest Főváros Közgyűlése döntése alapján a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. (BGYH) kedvezményes fürdőlátogatási lehetőséget biztosít a budapestiek számára. A jelenlegi kedvezményrendszer továbbfejlesztése első lépésben a közösségi közlekedési bérletet használó diákok számára jelent új kedvezményeket.
Ez év április 1-jétől a BudapestGO alkalmazásban vásárolt érvényes bérlettel rendelkező diákok 50 százalékos árkedvezménnyel látogathatják havonta egy alkalommal a társaságunk által üzemeltetett ún. történelmi fürdők valamelyikét – Gellért, Lukács, Rudas és Széchenyi fürdő –, illetve hetente egyszer a többi fürdőnket. A kiválasztott fürdő zárása előtti két órával történő belépés esetén a kedvezmény mértéke még nagyobb, 80 százalék. A kedvezmények az adott fürdő teljes árú napi belépőjegyéből számítandók.
A kedvezményeket a fürdőbelépő online vásárlásakor mindazon budapesti köz- és felsőoktatásban tanuló vagy fővárosi lakcímmel rendelkező diák igénybe veheti, aki a BudapestGO applikáción keresztül vett diákbérletet – havi Budapest-bérlet közoktatásban tanulóknak, felsőoktatásban tanulóknak; kedvezményes országbérlet tanulóknak; kedvezményes Pest vármegyebérlet tanulóknak –, és a fürdőlátogatás napján bérlete érvényes. A fürdőbe belépéskor a helyszínen a diákigazolvány bemutatása szükséges.
Vallott a 2025-ös X-Faktor győztese: erre költi 36 milliós nyereményét a raktárosként dolgozó Belano
Belano megnyerte az idei X-Faktort, és a győzelemmel járó 36 millió forintos nyereményét nem luxusra, hanem tudatosan a zenei karrierjére fordítja.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.








