A tesztelők beszámolói alapján a korlát valóban magas: van, akinél 8000, míg másnál 20 000 blokkolt szám után jelent meg a hibaüzenet.
Csalók ezúttal a Netflix streamingszolgáltató nevével visszaélve próbálnak meg banki adatokat kicsalni a felhasználóktól – írja a PCFórum.
Internetes csalók ezúttal a Netflix streamingszolgáltató nevével élnek vissza – céljuk, hogy banki adatokat csaljanak ki a felhasználóktól annak érdekében, hogy ellophassák a pénzüket. A csalók tömegesen küldtek szét üzeneteket - feltehetőleg véletlenszerűen kiválasztott – emailcímekre. A levelek szerint „probléma merült fel a fizetési módszerrel”, ami a Netflix-szolgáltatás megszűnését eredményezheti.
A levél persze rögtön megoldást is kínál a problémára, még pedig a fizetési adatok frissítését. Csakhogy amennyiben az általuk küldött adatfrissítési gombra kattintunk, akkor nem a Netflix oldalára, hanem egy, a csalók által üzemeltetett weblapra kerülünk, ahol ellopják a banki adatainkat, amennyiben megadjuk azokat.
-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







