10 milliós főnyereményért szállhatnak harcba a mesterek, de nem lesz könnyű dolguk a visszatérő műsorban, amelybe már jelentkezni is lehet.

Sokan megkörnyékezték már Alee-t, hogy ilyen-olyan indokkal pénzt kérjenek tőle. Az X-Faktor legutóbbi szériájának győztese elárulta, hogy mi volt az első dolog, amit a havi egymilliós nyereményéből vásárolt.
Kiderült, mihez kezdett nyereményével Alee, az X-Faktor tizedik szériájának győztese. Azt már korábban is tudni lehetett, hogy a fiú nagyon szegény körülmények közül érkezett. A repper havi egymillió forintot kap egy éven keresztül, a verseny után elmondta, hogy családjának szeretne segíteni, és igyekszik jól bánni a pénzzel.
Most a Fókuszban megkérdezték tőle, hogy mi történt a győzelem óta, Alee pedig elmondta, az első dolog, amit vásárolt, egy hatvanezer forint értékű cipő volt, amire már régóta vágyott. Mint kiderült, sokan megkörnyékezték már, hogy ilyen-olyan indokkal pénzt kérjenek tőle.
Felkeresnek, hogy én vagyok a hatodik unokaöcséd, és az a helyzet, hogy meg vagyok szorulva… Az első hónapokban nehéz vigyázni, ilyenkor jön az, hogy az életkörülményeidet nagyjából helyrehozod, főleg, ha a semmiből jössz. Költesz házra, igény szerint autóra, nekünk arra szükségünk lesz. Költesz magadra, arra, hogy olyan ruhában járj, amik hozzád illenek, amiket szeretnél, így tovább. Nyilvánvalóan anyagilag nem egy olcsó dolog az első pár hónapban
- mesélte az X-Faktor győztese.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
A fiatalok vállalkozásindítását ösztönzi az OTP Bank új pályázata
OTP Junior Piacralépők címmel vállalkozói versenyt hirdetnek fiatalok számára.
-
Akár 80.000 forint pluszt is lehet keresni a Gránit Banknál rendszeres megtakarítás esetén (x)
A szelfivel számlát nyitó ügyfelek 40.000 forintján felül további 40.000 forinttal gazdagodhatnak a Gránit Banknál akik mobilalkalmazáson keresztül rendszeres megbízást adnak befektetési jegy vásárlására.
-
Hagyományos péksütemények kiváló minőségben, generációkon át (x)
Az Aranycipó Kft. vajas fonott kalácsa elnyerte a KMÉ-védjegyet, amely a kiváló minőség és a hagyományos péksütemények iránti elköteleződést tanúsítja.
Portfolio Gen Z Fest 2025


