Keely Hodgkinson olimpiai és világbajnok brit futónő csípősen szúrt oda a West Ham Unitednek: az érmeik számán viccelődött.
Tájfun közelít a Csendes-óceánon Japán legnagyobb szigete, Honsú felé, és várhatóan jövő kedden éri el az olimpiai játékoknak otthont adó Tokiót is magában foglaló Kantó régiót - közölték a helyi hatóságok szombaton.
Takaja Masza, a japán olimpiai szervezőbizottság szóvivője elmondta: a közelítő tájfun miatt meghozták a szükséges óvintézkedéseket, a hétfőre tervezett evezést például későbbi időpontra halasztották.
Nem szokatlan, hogy az időjárási körülmények miatt változtatni kell az olimpiai játékok menetrendjén. A japán bizottság szóvivője kiemelte: a tájfunnak megvan az az előnye más természeti csapásokkal szemben, hogy lefolyását a szakértők előre meg tudják becsülni.
-
Endometriózis Világnapi konferencia Budapesten (x)
Endometriózis Világnapi konferencia Budapesten: Akár 8–10 év is eltelhet a diagnózisig – Budapesten keresik a megoldásokat az endometriózis kihívásaira.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







