Hétfőn ismertetik az Országgyűlésben a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot.
Orbán Viktor a Világgazdaság konferenciáján bejelentette, 2022-ben a gyermekes magyar családok visszakapnák a 2021-ben befizetett SZJA-jukat az átlagkeresetek mértékéig.
Orbán Viktor a napokban javaslatot fog tenni arra a kormánynak, hogy ha 2021-ben a magyar GDP-növekedés eléri az 5,5 százalékot, akkor az átlagkereset mértékéig, a gyermeket nevelő családoknak visszaadják 2022 elején a 2021-ben befizetett személyi jövedelemadójukat. A miniszterelnök szerint ez körülbelül 550 – 580 milliárd forintnak megfelelő összeg lenne.
(Címlapkép - MTI/Koszticsák Szilárd)
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2026. június 24. szerda
Iván
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 24. 11:32

Pénzcentrum | 2026. június 24. 11:23

Agrárszektor | 2026. június 24. 11:28




