Az ünnepi időszak alatt több száz otthonban nem kapcsolja ki a gázszolgáltatást az ország 10 megyéjében és Budapesten a FŐGÁZ, azon ügyfeleinél, ahol a tartozások mértéke miatt esedékes lenne - tájékoztatta lapunkat a szolgáltató.
A FŐGÁZ önkéntesen vállalta az átmeneti türelmi időszakot 2011. december 19-től 2012. január 3-ig szolgáltatási területén, Budapesten és 10 megyében. A kikapcsolási moratórium nem csak a védett fogyasztókat érinti, hanem azokat a lakossági ügyfeleket is, akik elmaradtak a számlájuk rendezésével 60 napon túl, így számukra is biztosított lesz az otthon melege ebben az időszakban.
A felfüggesztési moratórium csak a FŐGÁZ szolgáltatási területén és a FŐGÁZ ügyfeleire érvényes és csak a lakossági ügyfelekre vonatkozik.
Korábban az E.ON csoport is azt közölte, hogy az ünnepekre való tekintettel 2011. december 15-től 2012. január 6-ig felfüggeszti a számlatartozás miatti kikapcsolást. A vállalás mind az áram-, mind a gázszolgáltatást igénybe vevő lakossági ügyfelekre vonatkozik.
-
Vállalat-finanszírozás fedezettel: hogyan javítja a kondíciókat a Start Garancia kezessége?
Limbach Attilát, a Start Garancia Zrt. vezérigazgatóját arról kérdeztük,hogy miért érdemes ma egy vállalatnak kezességet kérnie és minek kell ehhez megfelelnie?
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







