Jellinek Dániel, az ország egyik leggazdagabb üzletembere elviekben támogatja a Tisza Párt vagyonadó-javaslatát.
Egyre többen nyitnak a "babakötvény" vásárlásához szükséges Start betétszámlát a gyermekük részére - közölte a Magyar Államkincstár pénzforgalmi elnökhelyettese az M1 szombati műsorában.
Borbély László András hangsúlyozta: 2013 óta bővül nagy mértékben, évente 20-25 ezerrel a számlanyitások száma, így már 159 ezer számlát tartanak nyilván.
Az ütemre jellemző, hogy míg a múlt év végén 38 milliárd forint volt a 2006 óta nyitható Start számlákon tartott pénz, az idén már szeptemberben meghaladta az összeg a 48,5 milliárd forintot.
Ebben a helyzetben azzal számolnak, hogy az év végére a betétállomány meghaladja az 50 milliárd forintot - mondta az elnökhelyettes.
Ráébredtek a kőkemény igazságra a magyar fiatalok: tömegével teszik ide a pénzüket, jó lóra tesznek?
Az öngondoskodási piacot átalakító új szabályok nagymértékben növelték a termékek rugalmasságát.
Tényleg kivezethetik az ötforintosokat? Elképesztő javaslat érkezett: Varga Mihálynál pattog a labda
Az elinflált ötforintosok kivezetését és az ötvenezres címlet bevezetését szorgalmazzák.
-
Rugalmas díjazás, vállalkozásra szabott megoldások – az Ultrával új szintre emeli a céges bankolást az OTP Bank (x)
OTP Bank vállalkozói számlacsomagok: minden fejlődési szakaszban olyan megoldást kínál, amely az adott cégmérethez, forgalomhoz és igényekhez igazodik.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








