Jelentősen emelkedik a béren kívüli juttatás is: a cafeteria évi keretösszege 360 ezer forintról 420 ezer forintra nő.
Három éve nem kapnak cafeteriát az egri kórház alkalmazottai, pedig a Kúria is nekik adott igazat a kórház ellen benyújtott perben - írja a Népszava.
Az egri Markhot Ferenc kórház már három éve nem fizet cafeteriát a dolgozóinak, annak ellenére, hogy perre mentek az intézmény ellen. A kereset egészen a Kúriáig jutott, ahol kimondták, hogy ki kell fizetni az alkalmazottaknak a nekik járó béren kívüli juttatásokat,A keresetet ugyan csak öten nyújották be, azonban 1500 kórházi dolgozó vár a pénzére, pedig a Kúria ítélete precedens értékű, vagyis ha a többi dolgozó is bepereli a kórházat, szinte biztos, hogy megnyerik azt. A juttatások kifizetésére egyébként egyáltalán nincs kerete a kórháznak.
-
Több mint 22 milliárd forintot takarítottak meg a magyarok tavaly a Lidl Plus-al
A magyar vásárlók 85%-a minden vagy majdnem minden vásárlásnál használja a hűségkártyáját vagy mobilalkalmazását, míg mintegy 60%-a több programot is aktívan igénybe vesz.
-
Új AI központú kihívók a csúcsmobilok között: megérkeztek a HONOR legnagyobb újdonságai
A kínai gyártó vadiúj modelljeivel a Samsung és az Apple babérjaira tör. Egy biztos: nem a tudáson fog múlni.
-
Jön a Planet Expo 2026 (x)
Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







