17 °C Budapest

Mostantól a kétgyerekeseknek is jár a kedvezményes CSOK

2018. október 25. 11:02

Kibővítik a csok-rendszert: a lakáskasszáktól felszabaduló forrásokat erre költik majd - számol be a Portfolio.hu.

Tegnap döntött a kormány arról, hogy a kétgyerekesek is megkapják a 10 millió forintos kedvezményes kölcsönt, aminek összegét 15 millióra emeli a háromgyermekesek esetében

- közölte Gulyás Gergely .Vagyis a kedvezményes, 3 százalékos kamatozású hitelt a kétgyerekesek 10, a háromgyerekesek pedig 15 millió forintig vehetik igénybe.

A miniszter elmondása szerint a kormány a hét végén bejelentéseket tesz majd a családtámogatással kapcsolatos nemzeti konzultációval kapcsolatban, majd azt követően további döntések jöhetnek.

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
Bankmonitor  |  2026. április 16. 17:08
A kisadózó vállalkozások tételes adója (ismert nevén KATA) nagyon népszerű volt az évtized elején, n...
MEDIA1  |  2026. április 16. 15:54
Megszűnik a hírigazgatói poszt a kormányközeli kereskedelmi csatornánál
Holdblog  |  2026. április 16. 09:13
A támogatott hitelek rövid távon segítik a lakosságot és a vállalkozásokat, hosszabb távon viszont k...
Kasza Elliott-tal  |  2026. április 15. 06:00
Április hatodikán kijött Justin Law listája az osztalékfizető részvényekről, sorba is rendeztem őket...
NAPTÁR
Tovább
2026. április 16. csütörtök
Csongor
16. hét
Április 16.
A hang világnapja
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?