Múlt péntek este óta lényegében nem történt érdemi mozgás a forint vezető devizákkal szembeni árfolyamában és tekintettel arra, hogy Európa pénzügyi központja, London tegnap után ma is zárva tart, illetve lényeges makroadat nem jelenik meg a fejlett piacokon, a forint csekély mozgása ma is jellemző lehet.
A péntek esti 307 után tegnap nem volt érdemi mozgás a forint euróval szembeni árfolyamában és ma reggel is 306,2 körül állnak a jegyzések. A pénteki után még a két ünnep között is folytatódik a parlamenti törvényhozási nagyüzem és befektetői szempontból a legfontosabb az lesz, hogy végül milyen módosítások után fogadják el az új jegybanktörvényt.

Orbán Viktor kormányfő az ünnepek alatt adott interjújában azt hangsúlyozta, hogy jó esély van az EU/IMF-megállapodásra, míg Lázár János Fidesz-frakcióvezető tegnap a hvg.hu-nak nyilatkozva azt hangsúlyozta, hogy Orbán 2014-ig, azaz mandátuma végéig miniszterelnök marad.
Óriási botrány robbant: úgy vertek át rengeteg Visa és MasterCard kártyatulajt, hogy észre se vették
A kártérítésre azok az ügyfelek jogosultak, akik független, nem banki üzemeltetésű ATM-eknél fizettek díjat készpénzfelvételkor.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








