-1 °C Budapest

Durva! Tízmilliós adóssággal küzd a Big Brother sztárja

2010. január 10. 11:02

Ismét a Big Brother tartja lázban a briteket. A világ legismertebb valóságshowja ezekben a hetekben különleges, celeb-verzióval jelentkezik. A résztvevők között van olyan híresség, aki egyáltalán nem titkolja, hogy csak a pénz miatt költözött be a BB-házba.

Nicola Tappenden, az ismert modell kerek-perec megmondta, azért vállalta a szereplést, hogy kifizethesse 35 ezer fontos (10,5 millió forint) hitelkártya-tartozását. A dekorítív hölgy még azt a kockázatot is vállalta, hogy a kapcsolata is rámehet a szereplésre.

 

Fotó: cdn.footballtalentspotter.com


Nicola T (ahogy a szakmában ismerik) vőlegénye ugyanis az ismert focista, Simon Walton menyasszonya. A sportoló pedig -a hírek szerint- nem igazán örül annak, hogy csinos párja egy valóságshow szereplője lett.

A modell felelőtlen költekezésével magyarázza hatalmas adósságát: "Úgy bántam a hitelkártyámmal, mintha csak készpénz lett volna. Mindig azzal fizettem, ha volt rajta fedezet, ha nem. Mit sem törődtem azzal, hogy manapság már egyáltalán nem keresek olyan jól, mint néhány évvel ezelőtt."

A pletykák szerint a TV-s szereplés mindenképp elegendő lesz ahhoz, hogy Nicola kifizesse tartozásait. Úgy tudni, a modell 50 ezer fontot (15 millió forint) kap azért, amiért beköltözött a BB-házba.

Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!

A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

A karácsonyi költekezés hazánkban is problémát jelenthet a hitelkártyával vásárlók számára. Január közepétől elérkezik ugyanis a visszafizetés határideje is.

Ha kicsit többet költöttünk, mint amennyit megengedhettünk volna magunknak, a hitelkártyák szinte mindegyike lehetőséget ad a költések részletekben való törlesztésére. Ebben az esetben azonban a vásárlás napjától számított kamat terheli költéseinket. Ha lehet, igyekezzünk költéseinket teljes egészében visszafizetni a bank által meghatározott határidőig, így a kártyánk által nyújtott esetleges kamatmentes periódust is ki tudjuk használni.

PC BLOGGER & PODCASTER
Bankmonitor  |  2026. január 13. 12:03
3,3 százalékos éves áremelkedést mért a KSH decemberben, talán ennél is fontosabb, hogy a teljes 202...
Holdblog  |  2026. január 13. 09:53
Ahogy elindul egy ország a gazdasági fejlődés útján, akkor az demokratizálódásban fog lecsapódni - g...
MNB Intézet  |  2026. január 13. 09:28
A futás sokáig nehezen volt értelmezhető gazdasági szempontból. Túl hozzáférhető volt és túl kevés i...
MEDIA1  |  2026. január 12. 22:56
Bábel Vilmos a Szőlő utcai visszaéléseket feltáró cikkeiért érdemelte ki az 1 millió forint díjazású...
NAPTÁR
Tovább
2026. január 13. kedd
Veronika
3. hét
EZT OLVASTAD MÁR?