21 °C Budapest
Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Győr felé, a 99-es kilométernél - közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Most jött: baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Győr felé

MTI
2024. július 26. 10:33

 Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Győr felé, a 99-es kilométernél - közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A 85-ös kilométernél, Komáromnál lehet elhagyni az autópályát, és Nagyszentjános térségében, a 101-es kilométernél lehet visszatérni.

A katasztrófavédelem azt közölte, hogy egy kamion, egy teherautó és egy személygépkocsi karambolozott Ácsnál.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. június 21. 19:29