Az egyik webáruházban, mely felújított mobilokat kínál, az elmúlt öt hónapban több mint félmilliárd forint értékű vásárlás történt részletfizetéssel.
Most érkezett! Eladták az Auchan 47 százalékát: ki nem találod, melyik magyar milliárdos a vevő
A Jellinek Dániel tulajdonában lévő Indotek-csoport megvásárolta a francia Auchan hazai hipermarket-üzletének 47 százalékát, valamint az úgynevezett korzó-üzletének a 100 százalékát.
Jellinek Dániel Indotek-csoportja 47 százalékot vásárolt a francia Auchan hazai hipermarket-üzletében és 100 százalékot az úgynevezett korzó-üzletben – írja a Telex. Ez az élelmiszerboltok pénztárain kívüli bérlemények – tehát a gyógyszertárak, kulcsmásolók, egyéb üzletek – kezelését jelenti. A felek már több mint két évvel ezelőtt bejelentették, hogy az Indotek-csoport beszáll az Auchan hipermarket-hálózatába, ám az üzletet csak most sikerült tető alá hozni.
Az utóbbi időben egyébként nem ment jól a hazai kiskereskedelmi hálózatoknak, az Auchan Kereskedelmi Kft-nek 2022-ben 354 milliárd forintos forgalom mellett 1,8 milliárd forintos vesztesége keletkezett, ezzel a Spar után a második legrosszabb teljesítményt nyújtották.
-
Vállalat-finanszírozás fedezettel: hogyan javítja a kondíciókat a Start Garancia kezessége?
Limbach Attilát, a Start Garancia Zrt. vezérigazgatóját arról kérdeztük,hogy miért érdemes ma egy vállalatnak kezességet kérnie és minek kell ehhez megfelelnie?
-
Az Év Bankja 2025: mutatjuk a teljes listát, ők lettek a győztesek
Csütörtökön adták át a Mastercard díjait.
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







