Lengyelország NATO-vadászgépeket és légvédelmi rendszereket aktivált szombat hajnalban, miután Oroszország nagyszabású drón- és rakétatámadást indított Ukrajna ellen.
A belorusz-ukrán határon támadás érte a Barátság kőolajvezetéket. Komoly sérülés érte az energiaellátót.
Leállt a Barátság kőolajvezeték, miután azt rakéta támadás érte az M1 információi szerint az belorusz-ukrán határon. A vezeték ugyan nem sérült meg, de az energiaellátó igen. Az ellátás egyelőre zavartalan.
A Barátság kőolajvezeték déli ága többek között Magyarországon is áthalad, illetve az északi ága, amin nem rég szivárgást észleltek Lengyelországot is érinti.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
Megindult az MBH Bank részvények igénylése (x)
A lakossági befektetőket egyszerű folyamat és árkedvezmény is várja a bank részvényigénylésében.
-
Megéri-e a KKV-nak napelembe fektetnie? (x)
Energiaválság és kiszámíthatatlan költségek
-
Szigetüzem egyszerűen: megbízható Pramac megoldások (x)
A stabil energiaellátás ma már nem luxus, hanem alapfeltétel – legyen szó otthonról, vállalkozásról vagy mezőgazdasági telepről.








