A fiatal dolgozók több mint fele stabilnak érzi munkahelyét, ugyanakkor mindössze 36%-uk érzi magát igazán megbecsültnek.
Ajánlatot tett a Budapest Airportra a magyar kormány a Bloomberg szerint. A lap úgy tudja, hogy a kabinet a piaci árnál alacsonyabb összeget kínált. Palkovics László korábban már utalt rá, hogy megvásárolnák a repteret.
A héten ajánlatott tett a Budapest Airportra a magyar kormány, írja a Bloomberg. A lap információit a kormányzat, és a budapesti repülőteret üzemeltető cég többségi tulajdonosa, az AviAliance sem kommentálta. A Bloomberg szerint az ajánlat a piaci ár alatt volt.
Palkovics László innovációs és technológiai miniszter még június elején arról beszélt:
nemcsak, hogy tulajdonrészt szeretnénk szerezni, azt akarjuk, hogy ismét többségében magyar tulajdonosa legyen a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérnek, az ország legfontosabb légikikötőjének.
A Budapest Airport tulajdonosai viszont nemrég közleményben utaltak rá, hogy nem akarják eladni a Zrt.-t.
Megdöbbentő anyagok lapulhatnak a hazai fürdőszobákban: országos razziát indított a fogyasztóvédelem
Tömeges ellenőrzés indul a kozmetikumoknál: több, korábban gyakori összetevőt is tiltólistára tett az EU.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







