Az elmúlt hetek híreit uralta a Nyugat-Magyarországot és Ausztriát érintő azbesztbotrány, amely több mint kétszázötven magyarországi települést is érinthet.
Megöltek egy idős férfit az öcsödi otthonában; a feltételezett elkövető, egy fiatalkorú fiú elszámoltatását megkezdte a rendőrség - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy kedd hajnalban megjelent egy férfi a fiatalkorú fiával a kunszentmártoni rendőrkapitányságon, és ott elmondták, hogy előző nap délután a fiú bement egy idős öcsödi lakos otthonába, bántalmazta őt, majd elhagyta az ingatlant.
A bejelentést követően a rendőrök azonnal a helyszínre mentek, és a házban holtan találták az idős embert - tették hozzá. A fiatal elszámoltatása, valamint a helyszíni nyomozási cselekmények folyamatban vannak - áll a közleményben.
Alattomos kór pusztít Magyarországon: több millióan érintettek, de alig kérnek az orvosi segítségből
Az elhízás több mint 200 szövődménnyel hozható összefüggésbe, mégis csak az érintettek kis része kér orvosi segítséget.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.







