A műtét előtt álló volt futballista, Szenti Zoltán családja a közösség, különösen a sportbarátok segítségét kéri egy irányított véradás keretében.
Rendkívül fontos e-mailt kaphat temérdek magyar mostanában: erre nagyon figyelj, el ne felejtsd
Új szolgáltatást vezet be az Országos Vérellátó Szolgálat (OVSZ): a következő véradáslehető legkorábbi időpontjáról tájékoztatja a véradókat e-mailben.
Az OVSZ azt írja közleményében, hogy két véradás között legalább 56 napnak kell eltelnie a szervezet regenerálódása érdekében. Az új szolgáltatás keretében az OVSZ emlékeztető e-mailt küld arról, hogy letelt a kötelező kivárási idő, és az értesítés napjától a donor újra jelentkezhet véradásra. Az üzenet automatikusan e-mailben érkezik.
A vérellátó abban bízik, hogy új szolgáltatása elnyeri a véradók tetszését, és a segítségével több donor keresi fel újra a véradási helyszíneket, lehetőségeket. Egy éven belül a férfiak legfeljebb ötször, a nők négyszer adhatnak vért.
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
20:34
NAPTÁR
Tovább
2026. augusztus 18. kedd
Ilona
34. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. augusztus 17. 19:01

Pénzcentrum | 2026. augusztus 17. 17:58

Agrárszektor | 2026. augusztus 17. 20:31




