Soha nem látott szigorítást vezetett be a Nemzeti Park: február 1-től egész évben tilos az éjszakai túrázás.
A felmérések szerint az emberek többsége szeptemberben már részt venne valamilyen szakmai rendezvényen - mondta a Magyarországi Rendezvényszervezők és -szolgáltatók Szövetségének (Maresz) elnöke szerdán az M1-en.
Ganczer Gábor közölte: a közvélemény-kutatások arra az eredményre jutottak, hogy a megkérdezettek 45-50 százaléka elmenne egy szakmai rendezvényre, például egy konferenciára, míg július-augusztusra ez az arány mindössze 20-25 százalék.
Emlékeztetett, egyelőre a maximum 200 résztvevős esküvőket, temetéseket lehet megtartani, egyéb rendezvényeket azonban nem. Szerinte ugyanakkor hamarosan engedélyezhetik a tréningek, konferenciák megtartását is, hiszen az ilyen programokon könnyen alkalmazhatók például a távolságtartási szabályok.
Kitért arra is, hogy az idei nemzetközi konferenciák többségét a szervezők lemondták, viszont úgy látják, a hazai rendezvényeket szeptemberben vagy októberben megtartják. Hozzátette: már Magyarországon is van példa az online konferenciákra.
-
Elfogyott a munkaerő? Ilyen szakembereket keresnek most leginkább a cégek
Hiába a versenyképes bér, egyre több pozícióra egyszerűen nincs jelentkező.
-
Több mint 22 milliárd forintot takarítottak meg a magyarok tavaly a Lidl Plus-al
A magyar vásárlók 85%-a minden vagy majdnem minden vásárlásnál használja a hűségkártyáját vagy mobilalkalmazását, míg mintegy 60%-a több programot is aktívan igénybe vesz.
-
Negyedik éve piacvezető a Toyota Magyarországon (x)
A Toyota 2025-ben is megőrizte piacvezető helyét Magyarországon.
-
Taxizás stresszmentesen? Mutatjuk a leghasznosabb funkciókat! (x)
Kényelem és biztonság minden út során: fedezd fel a Bolt beépített biztonsági funkcióit!
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







