Zivatarok, felhőszakadás, jégeső és tartós hőség miatt is figyelmeztetést adott ki a HungaroMet keddre.
Mint arról ma reggel beszámoltunk, a hivatalos tesztek alapján, 895 főnél mutatták ki itthon az új koronavírus-fertőzést (COVID-19). A kormányzati tájékoztatási honlapon megjelent megyei bontás alapján továbbra is Budapesten és Pest megyében a legrosszbb a helyzet, az összes többi megyében még mindig két számjegyű, és 50 fő alatti a fertőzöttek száma.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 22. 17:22

Pénzcentrum | 2026. június 22. 16:04

Agrárszektor | 2026. június 22. 17:32




