Egy adathalmaz szerint a 65 éven felüli embereknél nagyobb valószínűséggel alakult ki iszkémiás sztrók azt követően, hogy felvették az oltást. Azonban még semmi sem biztos.
Drasztikus intézkedést hozott a Budapest X. kerületében működő Dunapanda szupermarket.
A kőbányai Kínai Negyedben található, különleges választékkal (sok ázsiai élelmiszerrel, alapanyaggal) működő bolt kedden tájékoztatást tett közzé Facebook-oldalán:
Ezzel - a Pénzcentrum információi szerint - ők az első magyarországi kiskereskedelmi egység, ahol kötelező a szájmaszk viselése.
Címlapkép: Dunapanda Facebook
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
A könyv szerzőjét, Zubreczki Dávidot kérdeztük a balatoni fejlesztésekről, a városnézésről, építészetről és hogy mitől lenne élhetőbb Budapest. Interjú.
-
Visszatér a korábbi slágertermék: újra elérhető tőke- és hozamvédett befektetési alap a piacon
Fenntartható élelmiszergazdaság és energetika felpörgése akár 20 százalék hozamot is adhat 5 év alatt az OTP-nél.
-
Újra eljött a bankbetétek ideje?
Már 10 százalék feletti lekötött betét is van a piacon – a MagNet értékelte a helyzetet.
- Kap 90 milliót az elázott óbudai elitgimnázium
- Rakétatámadással fenyegette Vlagyimir Putyin Angliát
- Egy tengerentúli államban máris betiltanák az elektromos autókat
- Egy kapszulát keres egész Ausztrália: bányászcég vesztette el a sugárzó eszközt
- A 75-ös trolin razziáztak a rendőrök, italozókat fogtak meg - videó
- Összejöttek születésnapozni, nyolcan haltak meg Dél-Afrikában
Digital Transformation 2023
Sustainable Tech 2023
Biztosítás 2023


