Sikeresen véget ért az a 42 napos hatósági karantén, amelyet egy tengerjáró hajón kirobbant, halálos hantavírus-járvány miatt rendeltek el az Egyesült Államokban.
Itt a friss koronavírus-térkép: ezekben a megyékben van a legtöbb fertőzött
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 3509 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 3 idős krónikus beteg. Ezzel 451 főre emelkedett az elhunytak száma, 1396-an pedig már gyógyultan távoztak a kórházból - írja a kormányzati tájékoztató portál. Az aktív fertőzöttek száma 1662 fő. Az aktív fertőzöttek 56%-a, az elhunytak 78%-a, a gyógyultak 61%-a budapesti vagy Pest megyei. 562 koronavírusos beteget ápolnak kórházban és 47-en vannak lélegeztetőgépen. Mutatjuk a területi eloszlást térképen is!

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2026. június 23. kedd
Zoltán
26. hét
Június 23.
Szentivánéj
Június 23.
Özvegyek nemzetközi napja
Június 23.
Nemzetközi SOS-gyermekfalvak napja
Június 23.
Spam-ellenes világnap
Június 23.
Olimpiai világnap
Június 23.
ENSZ-közalkalmazottak napja
Egészség legolvasottabb
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 23. 20:32

Pénzcentrum | 2026. június 23. 19:03

Agrárszektor | 2026. június 23. 20:29




