Távfűtés van a lakásodban? Csalók járják Budapestet, ne dől be nekik

2021. január 28. 11:31

A FŐTÁV Nonprofit Zrt. ügyfélszolgálatára lakossági bejelentés érkezett, mely szerint az elmúlt időszakban illetéktelenek magukat a FŐTÁV munkatársának kiadva próbáltak csalással bejutni lakásokba.

A csalások elkerülése érdekében felhívják a lakosság figyelmét, hogy szakembereik minden esetben a társaság emblémájával jól látható módon ellátott munkaruhát viselnek, és arcképes, FŐTÁV-os igazolvánnyal rendelkeznek - közöltre a cég.

Fontos tudni, hogy a FŐTÁV-nak nincs olyan szolgáltatása, amiért a helyszínen készpénzben kellene fizetni, nyílászárók cseréje pedig nem tartozik a cég tevékenységi körébe.

A FŐTÁV kéri a lakosságot, hogy amennyiben valaki a társaságra hivatkozva kínál szolgáltatást, azt a fentieket figyelembe véve vizsgálja meg, mert az ilyen esetek semmilyen módon sem köthetőek a társasághoz. A FŐTÁV azt ajánlja, hogy ilyen esetekben mindenképpen tájékozódjunk a társaság telefonos ügyfélszolgálatán.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
Bankmonitor  |  2026. június 22. 17:23
Minden nyáron kiemelt kérdéssé válik a családok számára, mennyibe kerül majd a külföldi pihenés. Az...
MEDIA1  |  2026. június 22. 13:25
Sükösd Miklós médiakutató szerint egy demokratikus Sajtóalapnak nem médiacégeket kellene eltartania,...
Kasza Elliott-tal  |  2026. június 21. 18:50
Most eldöntöm, hogy melyikből vegyek, ha mindkettő leesik a kívánt árszintre. Nyilván lehet egy olya...
Holdblog  |  2026. június 21. 10:00
A legtöbb ember számára hárommilliárd forint már olyan összeg, amellyel generációkig nem kellene dol...
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?