Egy brüsszeli Delhaize-üzlet kirakatában látványos árösszehasonlítással igyekeznek cáfolni a láncról élő „drága elitbolt” képet.
Kevés az esélye annak, hogy élve megtalálnak két olasz hegymászót, akik egy hóviharban vasárnap tűntek el az Appenninekben, a közép-olaszországi Gran Sasso-hegységben - közölték csütörtökön.
A negyvenes éveikben járó olasz férfiak a csúcsról való leereszkedés közben csúsztak szakadékba. A még aznap megindult keresés az elmúlt két napban szünetelt hóvihar és a lavinaveszély miatt, csütörtökön újraindult, de a lavinaveszély miatt csak egy helikopter tudott felszállni, gyalogos mentőket nem lehetett bevetni.
Egy pénzügyőr, aki részt vesz a keresésben, azt mondta a Rete 8 abruzzói tévében, négy nap után nagyon csekély az esélye annak, hogy élve megtalálják az eltűnteket.
Elképzelhetetlen volt, de most megtörtént: megkezdődött a fiatalok behívása a sorkatonai szolgálatra
Két hónapra hívják be a fiatalokat, a horvát védelmi miniszter szerint a szolgálat a „rossz szokásokat” is felszámolhatja.
Titkos grönlandi katonai bázisra figyelmeztetnek a szakértők: óriási veszélyt rejt magában ez a hely
A bázis alagútrendszere kanyarog és elágazik a jég alatt, ami megnehezíti a teljes feltérképezést.








