Megkapta az ideiglenes forgalomba helyezési engedélyt a Megyeri híd, melyet a Nemzeti Infrastruktúra Zrt. kért a hatóságoktól. A hozzájárulás a híd mellett az M0-ás északi szektorának két rövid útszakaszára is vonatkozik - írja a Napi Gazdaság.
Az egyik szakasz a 11-es főútról, a másik a 2A út dunakeszi csomópontjától viszi forgalmat az újonnan elkészült hídra. Ma délelőtt tartják az avatási ceremóniát, melyet követően megindulhat a forgalom az érintett szakaszokon.
A 3,2 kilométeres híd kilenc hónapos csúszással készült el, összesen 62 milliárd forintért. A híd 47 méter széles, kétszer két sávon engedi az autós forgalmat, de kerékpárút és járda is kialakításra került rajta.
FRISS HÍREK
Több friss hír
Erről ne maradj le!
-
Letarolták az európai kiskereskedelmet: már minden második megvásárolt termék ebbe a kategóriába tartozik
A saját márkás termékek népszerűsége töretlen.
NAPTÁR
Tovább
2026. augusztus 9. vasárnap
Emőd
32. hét
Augusztus 9.
A világ őslakosainak nemzetközi napja
Augusztus 9.
Az állatkertek napja
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. augusztus 9. 06:05

Pénzcentrum | 2026. augusztus 8. 19:17

Agrárszektor | 2026. augusztus 9. 06:01




