Már második alkalommal nyerte el a Malév a The Global Traveler magazin legjobb kelet-európai légitársaságnak járó, "Best Airline in Eastern Europe" elnevezésű díját - adja hírül a Napi Gazdaság.
A díjat szerdán vette át a Malév vezérigazgatója, Leonov Péter. A magazin már negyedik éve kérte olvasóinak véleményezését a légitársaságokról, a repülőterekről, a városokról, valamint a hotelekről.
Összesen 21 kategóriában minősítették az olvasók a társaságokat, a legjobb légitársaságok között megtalálható a Singapore Airlines (Best Airline in the World), az Emirates (Best Airline for International First Class), valamint az American Airlines (Best Airlines for Domestic First Class).
Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
Óriási bírságot kaphatnak a népszerű boltláncok: keményen lecsapna a kormány az online értékesítésre
A brit kormány az online alkoholértékesítés szigorítását mérlegeli, miután komoly aggályok merültek fel a legnagyobb szupermarketláncok internetes értékesítési gyakorlata miatt.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







