Április 28-án csődeljárás iránti kérelmet nyújtott be a Fővárosi Bíróságon a JEANS CLUB Ruházati és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.
Az mfor.hu értesülése szerint a céget a bíróság további döntéséig ideiglenes fizetési haladék illeti meg.
A Jeans Club Kft. 20 éves múltra tekint vissz, nemzetközi üzlethálózattal és 54 üzlettel rendelkezik. Magyarországon Budapest minden nagyobb plázájában és 17 vidéki városban van jelen.
A magyar magánszemélyek tulajdonában lévő cég eredménye, az utolsó, publikus beszámoló szerint 2009-ben 45,5 milliós profitot mutatott. A nettó árbevételének 71,1 százalékát Magyarországon érték el, de Csehországban és Lengyelországban is jelen vannak.
-
Vásárlás közben is tehetsz egy jó ügyért – ma kezdődik az Adni Öröm! tanszergyűjtő akció (x)
Az iskolakezdés sokunk számára az új füzetek illatát és a frissen megtöltött tolltartót idézi fel. Vannak azonban családok, ahol ez az időszak inkább a számolgatásról és a lemondásokról szól.







