A Pénzcentrum 2025. augusztus 20.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Bár a következő napokban is többször lehet eső és erős lesz a szél is, sok lesz a napsütés és többfelé visszatér a 30 fokos meleg - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.
Hétfőn a Dunántúlon több, keleten kevesebb napsütés várható. A Dunántúlon néhol, keleten szórványosan alakul ki zápor, zivatar. A szél is több helyen megélénkül, helyenként megerősödik, zivatarok környezetében viharos széllökések is lehetnek. A legalacsonyabb hőmérséklet 13-19, a legmagasabb hőmérséklet 25-30 Celsius-fok között alakul.
Kedden elszórtan, nagyobb eséllyel a Dunától keletre alakul ki zápor, zivatar, de több órára kisüt a nap. Átmeneti szélerősödés csak zivatar környékén lehet. A leghidegebb órákban 12-19 fok lehet. Napközben 26-30 fokig melegszik a levegő.
Szerdán hajnaltól kora délutánig a Nyugat- és Észak-Dunántúlon többfelé várható eső, helyenként zivatar, másutt záporok, zivatarok alakulnak ki. A szél többfelé megerősödik, zivatar környékén viharossá fokozódik. A minimumhőmérséklet 15-20 fok között valószínű. A nappali maximumok általában 20-27 fok között alakulnak, de északnyugaton ennél hűvösebb is lehet, az Alföldön viszont 28-30 fok is lehet.
Csütörtökön reggelre jórészt megszűnik a csapadék, és napközben már gomolyfelhős, napos idő várható. Erős lesz a szél, de legfeljebb néhol lehet futó zápor. A legalacsonyabb hőmérséklet 10-17, a legmagasabb hőmérséklet 24-30 fok között várható.
NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)
Pénteken, szombaton és vasárnap is napos, gomolyfelhős idő várható, de emellett erős lesz a szél. Pénteken néhol, legnagyobb eséllyel délnyugaton zápor, zivatar lehet. Szombaton és vasárnap főként északkeleten lehet záporeső, zivatar.
A minimumhőmérséklet pénteken és szombaton is 13-19 fok között valószínű. A nappali maximumok pénteken 26-30, szombaton 27-31 fok között alakulnak. Vasárnap a leghidegebb órákban 13-20 fok lehet. Napközben 27-31 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Brutális vihar mossa el a pokoli meleget vasárnap: ezeken a helyeken óriási felhőszakadások várhatók
Viharos széllel, felhőszakadással is számolni kell vasárnap Magyarország nagy részén.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Egyre többen használják a hulladékudvarokat: így jut vissza a körforgásba a régi bútor, elektronikai eszköz
Most akár pénzjutalmat is nyerhet, aki a megjelölt napon adja le felesleges holmiját.
-
Ingyenes és könnyen elérhető: egyre többen használják a hulladékudvarokat
Aranykuka kampányt indított a MOHU.
-
Budapest Borfesztivál: minden kortyban élmény, minden cseppben elegancia (x)
A Budapest Borfesztivál szeptember 11. és 14. között 4 napra elfoglalja méltó helyét a borkultúra, a gasztronómia és az elegancia fellegvárában.


