A műsorban a modell beszélt arról is, miként boldogult a pénzügyek kezelésével, és hogyan alakította saját elképzelései szerint az óriási vagyon sorsát.
Mindenki rémálma történt meg Vajna Tímeával: betörtek Los Angeles-i otthonában, miközben ő Aspenben karácsonyozott – számolt be a Blikk.
Sokkoló képeket osztott meg Instagram oldalán Vajna Tímea, akinek ismeretlen férfiak fosztották ki a Los Angeles-i otthonát a karácsonyi hosszúhétvégén. A magyar modell az események alatt éppen Aspenben tartózkodott, így nem találkozott a bűnözőkkel.
Azonban a történtek így is nehezen viselték, főleg miután pont az ünnepek alatt történt a baj. Bár az elkövetőket nem sikerült még elkapni, azonban a betörést a kamerák rögzítették.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

-
Öreg autók, dráguló piac: komoly tartalék van még a magyar lízingpiacban (x)
Jelentős növekedési potenciált lát a magyar autó- és lízingpiacban Hanczár Zsolt, az idén 35 éves, piacvezető Euroleasing Zrt. gépjármű-értékesítési igazgatója.
-
Rosalia Borpiknik: óriás nyárindító kerti parti a Ligetben (x)
A Rosalia Borpiknik június 4–7. között ismét benépesíti a Városligetet: borok, pezsgés és nyári hangulat vár a Vajdahunyad vár mögött.







