A népszerű énekesnő tartalékait a 2019-es válása és az azt követő koronavírus-járvány szinte teljesen felemésztette
Less be Sárközy Ákosék új álomotthonába: ide menekült a belvárosból a sztárséf és családja
Nem bírták a bezártságot Sárközy Ákosék: így végül a sztárséf és családja végül egy peremkerületbe költözött a belvárosból. A séf saját grillkonyhát építtetett, feleségének pedig festőszobája lett.
A belvárosból egy peremkerületre költöztek Sárközy Ákosék. A sztárséf a Fókusznak mutatta meg új otthonát. A lakást egy gyönyörű kertes házra cserélték, mivel a járvány alatt rájöttek, hogy nem bírják a lakásban.
"Úgy alakult, hogy mégis bementünk a belvárosba, aztán pont akkor jött a covid, és akkor aztán nagyon be voltunk zárva. Ákos pedig még nehezebben bírta" – árulta el a séf felesége, Évi.
Annyira jó volt a gyerekekkel együtt tanulni, annyira jó volt együtt lenni, de a kreativitás, az, hogy nincsen konyhám, nincsenek vendégek, ezt nagyon nehezen vészeltem át. És akkor fogalmazódott meg bennem igazán erőteljesen, és Éviben is, hogy jó lenne kicsit kimenni, mondjuk azt, hogy a peremkerületbe, vagy valami kis zöldbe, hogy bármikor ki tudjunk sétálni a kertbe
– indokolta a költözést Sárközi Ákos, aki imád a hatalmas, kerti grillkonyhájában kísérletezgetni. Feleségének, Évinek pedig saját festőszobája lett.
-
Sörkülönlegességek és fesztiválhangulat: tizedszer jön a Belvárosi Sörfesztivál (x)
Ha szerinted a nyár legjobb programjai már véget értek, érdemes még egyszer benézned Budapest belvárosába. 2026. szeptember 1. és 6. között tizedik alkalommal rendezik meg a Belvárosi Sörfesztivált.







