1 °C Budapest

Iskolakezdés: idén is nyáron kell fizetni a szülőknek

2014. július 23. 08:33

Idén is az iskolakezdés előtt majd egy hónappal kell befizetni a tankönyvcsomagok árát - írja a Népszava.

Augusztus 15-i határidővel kell befizetni a tankönyvcsomagok árának rendezéséhez szükséges csekkeket, amelyeket már minden szülőnek kipostáztak. A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (Kello) ugyanakor kiemeli, hogy az esetleges postai késlekedésről nem tehetnek.

Ennek fényében jó tudni, hogy az állami tankönyvterjesztő cég ügyvezető igazgatója szerint azok a diákok is átvehetik majd ősszel a tankönyveket, akiknek szülei kicsúsztak a határidőből.

Persze a tavalyi tapasztalatok fényében az is kérdéses, hogy idén sikerül-e időben leszállítani az iskolákba a tankönyveket. Tavaly több esetről is lehetett hallani, hogy a gyerekek csak hónapokkal az iskolakezdés után jutottak hozzá a könyvekhez, munkafüzetekhez.

 

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 22. vasárnap
Gerzson
8. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. február 21. 19:20
RETAIL DAY 2026
Mi a túlélés – és a profit – valódi titka? A legkisebb webshopoktól az üzletláncokig mindenki választ kap.
Kihagyom